Coop hakket gris til 25 kr. og Mou suppe til 15 kr. - se de lokale tilbud

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Jerslev og fundet nogle gode tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen.

Mou okse eller hønsekødssuppe til kun 15 kr.

Få en lækker Mou okse- eller hønsekødssuppe, dybfrost, til kun 15 kr. pr. stk. Dette tilbud er også gyldigt fra fredag den 12. september til torsdag den 25. september.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale DagliBrugsen og gør en god handel!

DagliBrugsen: Coop hakket gris 8-12% eller medister til kun 25 kr.

DagliBrugsen har et godt tilbud på Coop hakket gris 8-12% eller medister. Du får 500 g for kun 25 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 12. september til torsdag den 25. september.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.